top of page
1.png

Stabu iela 99

Namīpašums Stabu ielā 99 ir vēsturisks mantojums. 1909.gadā uzbūvētā ēka veidota nacionālā romantisma arhitektūras stilā ar lat-viešu etnogrāfijai raksturīgiem fasādes elementiem. Šī arhitektūras pieminekļa pirmo renovāciju tā ilgajā vēsturē veica 2005.gadā. Un tā bija veikta kvalitatīva un pamatīga. Tomēr, nopērkot šo vēsturisko namu 2020.gada sākumā, River Properties īpašnieki nolēma atsvaidzināt dažas nama detaļas, lai vēl vairāk uzsvērtu šī īpašuma pievilcību.

Fasādes atjaunošana, inženierkomunikāciju nomaiņa, vairāku dzīvokļu pārbūve, kāpņu telpas remonts un pagalma teritorijas labiekārtošana – minētie darbi tika paveikti laikaposmā no 2020.gada marta līdz oktobra beigām. Dzīvokļu iekšējā apdare netiek skarta, - arī tāpēc, ka daudzi no tiem bija labā tehniskā stāvoklī. 


Pirms rudens sākuma River Properties brīvā piedāvājumā Stabu ielā 99 iekļauti dzīvokļi ar platību 39,5 - 119,1 m2 – ņemot vērā apdares veidu un stāvu, dzīvokļi bija pieejami par šādām pārdošanas cenām: 1100 - 1500 eiro par m2 . Ēkas pirmajā stāvā ir arī tirdzniecības telpas (to platība 56,8 m2). 

Kā papildu bonusu Stabu 99 piedāvājumā 14 automašīnu stāvvietas kompleksa pagalmā, kā arī deviņas personīgo mantu glabāšanas novietnes, kas ierīkotas pagrabstāvā.

VISI PROJEKTI
bottom of page